Bugun...


Bayram kolonyaları Düzce’de üretiliyor
Tarih: 30-04-2022 15:41:38 Güncelleme: 30-04-2022 15:41:38


facebook-paylasBayramların olmazsa olmazı olarak bilinen kolonya, korona virüs salgınında yoğun bir şekilde tüketildi. Pandemi için yoğun şekilde üretim yapan Düzce’deki kolonya fabrikası ise şimdilerde Ramazan Bayramı için mesai yapıyor. Korona virüs salgınında en çok tüketilen ürünlerin başında yer alan kolonya, artık çok tüketilmemeye başladı. Pandemi öncesinde olduğu gibi bayramlarda hatırlanan kolonya, için Düzce’de ki fabrikada yoğun çalışma devam ediyor. Günlük ortalama 150 ile 200 bin arasında kolonya üreten fabrika, Türkiye’nin dört bir yanına kolonya sevkiyatını sürdürürken, Kolonya Fabrikası Üretim Müdürü Tuncay Yıldız, “Pandemi döneminde yoğun bir şekilde çalıştık. Cumhurbaşkanlığı’nın kolonyaları başta olmak üzere bir çok kuruluşa kolonya gönderdik. Her tarafa sevkini sağladık. Şimdi de Ramazan Bayramı geldi. Bayram dolayısı ile kolonyaya talep var. Bunu karşılamak için de 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Pandemi gibi olmasa da günlük üretimimiz 150 bin şişenin altına düşmüyor. Hızlı bir şekilde üretimimize devam ediyoruz. Sevkiyatlar uzak bölgelerden başlayarak göndermeye devam ediyoruz. Yurt dışına da ihracatmız yeni yeni başladı. Onun da üretimlerine başladık. Arka planda gördüğünüz gibi. Onlarda yavaş yavaş üretilip ilgili ülkelere gönderilmeye başladı. Günlük 150-200 bin arasında üretimlerimiz devam ediyor. Bayramda tüm Türkiye’nin evlerine ve misafirlerine kolonyalarımız ulaşacak” şeklinde konuştu.
FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
  • ÇOK İZLENENLER
  • YORUMLANANLAR
Düzce'de Bacaya giren Baykuş, evi küle çevirdiBacaya giren Baykuş, evi küle çevirdi.2 katlı ev alev alev yandı
Düzce Çilimli ilçesinde genç kız Cansu Gümüş hayatını kaybetti	Düzce D-100 Karayolu Çilimli Sapağında meydana gelen trafik kazasında ambulansın..
Düzce'de Doğa harikası Aydınpınar Şelaleleri buz tuttuDoğa harikası Aydınpınar Şelaleleri buz tuttu.Buzla kaplı şelalenin görüntüsü gö..
YUKARI