"Kadınlar Günü'nün Üzerinden 1 hafta geçemeden Düzce'de Taciz İddiası"

"Kadınlar Günü'nün Üzerinden 1 hafta geçemeden Düzce'de Taciz İddiası"

16:40:18 | 2020-03-14

Haber Medya Portalımız haber yayın akışını kısa süreliğine yenilemekte olduğumuzdan dolayı haber akışı sağlamamaktaydık.

Bu iddialara karşılıksız ve sessiz kalmamak için haber servisi yayın yaptık.

Düzce'de Taciz İddia Kavgası Videosu Tıkla İzle..
 

İddialara göre, P.Ş adlı kişi 26 Şubat 2020 tarihinde Düzce’de Dernek Yardım Kuruluşu adı altında.P.Ş adlı kişi iş bulabilmeleri için ve yardımcı olmaları kapsamında başvuruda bulundum, Yardım Kuruluşu İ.Y adli kişiye diye ve P.Ş İddaa'da bulundu.

 

Ve Sözlerine şu şekilde devam etti.Daha sonra iş bulma kadar derneğin yardım faaliyetlerine katıldım.Fakat gittiğim ilk günden itibaren gerek sözlü gerek fiziki mesajlarda, İ.Y adlı adlı kişi cinsel tacizine maruz kaldım.Yazışmalarımın dosya olarak çıktı belirttim.Olayı bayan arkadaşıma anlattım.Kendisinin de böyle bir şey yaşadığını ifade ederek bu insanı deşifre etmek adına mesajlaştık. Hepsi telefon kayıtlarımda mevcuttur. İ.Y Adlı Kişi beni defalarca depo olarak kullanılan yerde fiziki olarak taciz etti. Bir akşam evlere ziyaretinde bulunacağız diye beni kandırıp Adapazarı'nda K. Adlı mekana eğlence adı altında görünüp kullanmaya çalıştı. Evimde yalnız kaldığım zamana bana gelmek isteyip ilişki yaşamak istedi. İ.Y adlı Dernek Başkanı bünyesinde bulunan R ve E isimli bayanlara beraber kendi evinde kalması konusunda sürekli baskı yaptı. İ.Y adlı kişi kendi sözünden çıkmamamızı himayesi altında olmam gerektiğini veda kendisinden habersiz adım atmamamız gerektiğini söyledi ve sürekli baskı yaptı. Ayrıca İ.Y adlı evli kadınlara bile tacizde bulundu, anların evlerindeki sorunlarından ayarlayıp kendine nemalandığını bizzat kendi kulaklarımda duydum dedi ve devam etti.

 

Ayrıca İ.Y Yardım Kuruluşu derneğinin yardım amaçlı değil de kendi çıkar ve menfaatleri, doğrultusunda çalıştıklarını gördüm kendilerine eşyalarını ve bağış paralarını yardıma muhtaç insanlara değil de kendileri için kullandıklarını gördüm. Yani eşyaların Pazar yerinde satılıp elde edilen duyarlı bir vatandaş olarak İ.Y adlı kişi denen şahıs tüm gerçek yüzünün herkes tarafın görülmesini istiyorum. P.Ş bayanlı adlı kişi bu yazıları hiçbir baskı altında kalmadan tamamen kendi hür ve özgür irademle söylüyorum diye devam etti.
 

Benim gibi müşkül olan ihtiyaç sahibi ve çaresiz durumda olan birçok bayanın ismini duydum dedi. Konu ile alakalı Cumhuriyet Başsavcılığı 16.03.2020 tarihinde müracaatımı yaparak şikayetçi olacağım iddiasında bulundu. 

 
ETİKET :   TACİZ İDDİASI DÜZCEDE TACİZ DÜZCEDE KADINA TACİZ İDDİASI DÜZCEDE TACİZ İDDİASI 14.03.2020 DÜZCE SON DAKİKA HABERLERİ

Tümü